درباره ما

درباره شرکت

زیبایی منازل شما با طرحهای ساده و مهندسی

شرکت ipekboya فعالیت خود را از سال 1386 و با تولید نما های مدرن ساختمانی در زمینی به مساحت 3000 متر مربع با تعداد 2  سالن/خط تولید، در تبریز شروع به فعالیت نمود. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی و به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند.

شرکت ipekboyaدر سال 1386 با اجرای تمامی استانداردها، موفق به اخذ گواهی نامه های استاندارد ملی/بین المللی ایزو 14001-ایزو 10002– ایزو9001– ایزو18001 و CE از اتحادیه اروپا TUV-ICB شد و در حال حاضر محصولات خود را طبق این استاندارد تولید و روانه ی بازار می کند.

شرکت ipekboya قصد دارد در آینده و طبق برنامه های تدوین شده، علاوه ازتولید محصولات مینرال،رولسر،تراسل،آکروگرن،عایق رطوبتی، لاک آکریلیک، محصولات جانبی آن و نیز محصولات رنگهای پایه آب و دکراتیو نما را تولید و به بازار عرضه کند.

ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف و امکان ارسال هدیه به دیگران، خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم.

شرکت ipekboya به تولید وارائه رنگهای پایه آب و دکوراتیونمامیپردازد.برتریipekboyaوموفقیت دربازارهای رقابتی،نتیجه ویژگیهای مهم زیرمیباشد:

ü    نیروی انسانی متخصص و کارآمد

ü    ظرفیت بالای تولید

ü    تولید بر اساس نیاز /سفارش مشتری

ü    کیفیت برتر تولیدات

ü   خدمات فنی و پشتیبانی در سراسر کشور

ü    تولید مطابق با استاندارد ISO 9001:2008- ISO 10002:2004- OHSAS 18001:2007-ISO 14001:2004  و CEاروپا

ü    قیمت مناسب

 

 

 احترامآ شرکت ipekboya  در راستای  جامعه  عمل  پوشاندن  به  دغدغه های اصلی  جامعه  و مردم درصنعت نماهای  ساختمان  ایجاد و تحکیم  تکنولوژی  مدرن و پیشرفته از حیث مقاوم سازی کاهش  هزینه های سرسام آوررفع سنگینی  وزن  غیر قابل  تصورنماهای  سنتی ایران  تنوع  رنگ  و طرح  کاهش زمان تکمیل  و تحویل  پروژه  و جلوگیری  از پرت  هزینه ها  و  موارد  بسیار دیگر نماهایی  با تجربه  موفق در کشورهای اروپایی  منجمله  نمای ساختمان مینرال و تراسل  و رولسر و رنگهای  پایه آبی با چسب شل آلمان را در اختیار دارد و این شرکت درصدد است این  فن آوری را با سود  کمتر و 10سال بیمه تضمین دراختیار هموطنهای محترم قرار دهد. البته نها دینه  شدن این نماهای  نوین  و مدرن یاری  وهمکاری مسئولین دلسوزرا می طلبد  تا با  شناساندن این صنعت نوین  شرایط را برای استفاده توده مردم مهیا سازد.

درباره ما


هدف شرکت جلب رضایت مشتریان گرامی و تسریع در اجرای رنگهای داخلی نانو ونماهای خارجی ضد آب با کیفیت بالا و قیمت مناسب در عین حال تضمین پروژه های انجام شده است.

تمامی حقوق  متعلق به این وب سایت می باشد.